KONST / Litografier / Grafiskt blad 11482326
nr 1148 2326
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, Dörrfasad, signerad och numrerad 20/50. 48x36 cm
Kondition: löst blad
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:43:49
3/12 12:00:47